Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Konin Miasto Kobiet.

Konin Miasto Kobiet.

Centrum Kultury i Sztuki i w Koninie wraz z 30 partnerami zapraszają do udziału w 13. edycji projektu Konin Miasto Kobiet, który odbywać się będzie od 5 do 13 marca 2021 roku.

To już 13. edycja projektu Konin Miasto Kobiet w naszym mieście, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku z powodu pandemii Konin Miasto Kobiet odbywać się będzie w formule hybrydowej. Jeżeli będzie taka możliwość, wydarzenia zorganizowane zostaną w tradycyjnej formule, jeśli warunki na to nie pozwolą, zostaną przeniesione do sieci.
Organizatorzy przygotowali około 60 propozycji w 4 różnych kategoriach:

Przystanek kultura – zorganizowane są wystawy, koncerty, seanse filmowe, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Organizatorzy polecają muzyczny projekt Organek w Nowym Świecie.  Uczniowie Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA zaprezentują repertuar Maryli Rodowicz „Kobieta – piekło i raj”.
W Galerii CKiS Wieża Ciśnień będzie wystawa malarstwa Izabeli Kostiukow „Lśnienie” a w CKiS przy ul. Okólnej fotografie Madam Miko „Amputation”.
W Kobiecym Kinie Konesera w Oskardzie będzie można zobaczyć film „Helmut Newton. Piękno i bestia” o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. A już 8 marca w Dzień Kobiet  Ladies Night z „Obiecującą. Młodą. Kobietą”, która na swoim koncie ma 4 nominacje do Złotych Globów 2021.

Zadbaj o rozwój - ósma edycja warsztatów uJAwnianie siebie! to 3 spotkania online. Pozostając w domowym zaciszu, możesz dołączyć do kameralnej grupy i doświadczyć wspólnej pracy w zupełnie nowej jakości. Zadbaj o siebie w możliwie dostępny sposób: stwórz własną tarczę antykryzysową, rozpraw się z wewnętrznymi wrogami, naucz się samowspółczucia i przygotuj się do wiosennego przebudzenia.

Bądź w formie - nie zabraknie w tegorocznej edycji porad związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem dobrej kondycji.

Daj się rozpieszczać - zapewnią to salony piękności, które proponują m.in. zabiegi, masaże i warsztaty.

Szczegółowy program: www.koninmiastokobiet.pl

 

 

 

 

źródło:Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.