Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

3-letnia Oleńka czeka na naszą pomoc.

3-letnia Oleńka czeka na naszą pomoc.

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 3-letniej Oli, która choruje na neuroblastomę, bardzo złośliwy nowotwór dziecięcy.

"U Oleńki zdiagnozowano neuroblastomę (nerwiak zarodkowy) – bardzo złośliwy nowotwór układu nerwowego. Zlokalizowano guz w brzuszku, który zdążył dać już przerzuty do węzłów chłonnych, kości, wątroby… "
Ola dzielnie walczy o życie. Pomóżmy Oleńce zebrać pieniądze na leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Mieszkańcy gminy Kleczew zorganizowali w niedzielę 31 stycznia 2021 roku, wspaniałą akcję „Serce dla Oli”. Podczas wydarzenia udało się zebrać 9.850 złotych. To bardzo dużo, ale w stosunku do kwoty jaka jest konieczna, to kropla w morzu.

Lucyna, mama Oli:
„Od kilku miesięcy walczymy o życie Oleńki! Neuroblastoma to bardzo złośliwy nowotwór dziecięcy, który wymaga wytoczenia najcięższych dział! Ola jest po ciężkiej operacji, chemioterapii, przed nią immunoterapia!
Ostatnim etapem leczenia będzie natomiast szczepionka przeciw wznowie Neuroblastomy w klinice w Nowym Jorku, która ma pobudzić organizm Oleńki do wytwarzania przeciwciał już do końca życia. To znaczy, że jeśli w organizmie pojawią się komórki nowotworowe, zostaną automatycznie zniszczone, co jeszcze bardziej zmniejszy ryzyko nawrotu raka! Niestety według wstępnych informacji taka szczepionka kosztuje ponad milion złotych... Obecnie czekamy na szczegółową wycenę. Prosimy, poznaj naszą historię i pomóż nam, abyśmy mogli dalej walczyć i ratować Oleńkę!”.

Na siepomaga.pl wpłynęło 748 197,36 zł  (4 lutego, godz. 13.35)

Proszę, pomóż mi, abym mogła ratować moją córeczkę!”

Wpłaty można dokonać na www.siepomaga.pl/ola-rybarczyk.

 

 

 

 

źródło/zdj:www.siepomaga.pl

Komentarze są wyłączone.