Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

30. Finał WOŚP.

30. Finał WOŚP.

Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na uczestników akcji przygotowano atrakcje: koncerty, stoiska warsztatowe, happening i ciekawe licytacje.

30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy Finał WOSP w Galerii nad Jeziorem. W tym roku będziemy zbierać fundusze na dziecięcą okulistykę.

Licytacje
Koniński sztab WOŚP uruchomił aukcje Allegro! Mozna tam znaleźć m.in. oryginalne rękodzieło, gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, książki i vouchery na opiekę wytchnieniową, naukę jazdy na rolkach czy rejs łodzią po jeziorze. W każdym tygodniu będą pojawiały się nowe oferty.
allegro.pl/uzytkownik/zi89

eSkarbonka
Już teraz można wesprzeć WOŚP i wpłacić fundusze do sztabowej, konińskiej eSkarbonki: eskarbonka.wosp.org.pl/g1dakn

eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Wszystko odbywa się online, bezpiecznie i szybko.

Zostań wolontariuszem WOŚP
Koniński sztab WOŚP znajduje się pod numerem 740. Szefem jest Justyna Kałużyńska. Kwestować będzie aż 725 wolontariuszek i wolontariuszy z Konina, a także ościennych miejscowości: Wierzbinka, Goliny, Kazimierza Biskupiego, Żychlina, Skulska, Kramska, Liśca Wielkiego.

„Policz się z cukrzycą”
Podczas 30. Finału WOŚP odbędzie się w Koninie wyjątkowy nocny bieg „Policz się z cukrzycą”. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział 300 zawodników! Uczestnicy pokonają dwukilometrową trasę wokół Jeziorka Zatorze. Każdy biegacz otrzyma okazjonalny medal i koszulkę.
https://www.ckis.konin.pl/w-nocy-biegniemy-po-dobro/

„Morsy też grają!”
Do wspólnego grania z Orkiestrą zapraszają morsy. Na Przystani Gosławice odbędzie się wspólne morsowanie ze stowarzyszeniem „Morsy Konin” pod hasłem „Morsy też grają!”.

Orkiestra dęta
Podczas Finału odbędzie się kolorowa parada z udziałem orkiestry dętej. Radosna i energetyczna muzyka rozgrzeje wszystkich uczestników wydarzenia.

Warsztaty, zabawy i gry
Podczas 30. Finału WOŚP będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach i zabawach. Wielbiciele rękodzieła na pewno nie będą się nudzić. W planach między innymi warsztaty krawieckie. Dla miłośników łamigłówek przygotowano wyjątkową atrakcję – stoisko z grami planszowymi.

 

Komentarze są wyłączone.