Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Akcja charytatywna dla Ani Farbisz.

Akcja charytatywna dla Ani Farbisz.

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Koniński Klub Fotograficzny Fajnych Fotografów  i Kasjan Farbisz zapraszają mieszkańców Konina na wydarzenie, którego celem jest pomoc dla Ani Farbisz - „Mocni kulturą dla Ani”

„16 października (sobota) o godz. 18.00 w CKiS-DK Oskard odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – akcja charytatywna „Mocni kulturą dla Ani”! Nie może Was tam zabraknąć! Nie ma przecież nic piękniejszego niż pomoc drugiej osobie. Razem udowodnijmy, że kultura ma moc! Na Wasze wsparcie czeka kochająca mama dwójki dzieci, niezwykle serdeczna, uśmiechnięta i pełna energii osoba. Ania Farbisz w Koninie znana jako organizatorka wydarzeń dla dzieci, przez maluchów nazywana Ciocią Endorfinką.”

Ania choruje na nowotwór mózgu od 2019 roku. Do niedawna pracowała zawodowo i prowadziła w miarę normalny tryb życia. Guz zaatakował ponownie. Anię czeka kolejna faza leczenia, a szacunkowy, roczny koszt to 96 000 zł. Oponiak, z którym walczy Ania jest nieoperacyjny i trudny w leczeniu. Terapia nie jest refundowana przez NFZ.

Organizatorzy przygotowali wieczór pełen atrakcji. 16 października o 18.00 w foyer CKiS-DK Oskard, odbędzie się wystawa fotografii Kasjana Farbisza „Konin, przez różowy obiektyw”. Fotografie będą do zdobycia!
O 19.00, w klubokawiarni NOT, rozpocznie się wieczór koncertów. Na początek wystąpi Dominika Sarnowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie z zespołem, w koncercie In Memoriam Kora „Miłość to wieczna tęsknota”. Natomiast o 20.15 swoim gorącym głosem i muzyką zahipnotyzuje nas Sylwia Dziardziel, instruktor  śpiewu z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie  i zespół TICKET.

Aby uczestniczyć w imprezie, należy wpłacić min.20 zł. Cel „Razem dla Ani” na zrzutka.pl.  https://zrzutka.pl/nmyu6v

Wejście będzie weryfikowane na podstawie adresu e-mail, z którego dokonano darowizny, screenu  z telefonu lub innego dokumentu potwierdzającego wpłatę.

 

 

 

 

ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.