Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Baasch w Koninie.

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza na koncert znakomitego artysty – Basch, który odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 21.00 w Klubokawiarnii NOT CKiS - DK Oskard.

Baasch, to jeden z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie electro. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące teksty i hipnotyzujący wokal. Producent, kompozytor, wokalista, autor muzyki do nagradzanego filmu „Płynące wieżowce” Tomka Wasilewskiego, spektaklu krakowskiego teatru Stara Łaźnia „Autogiografia na wszelki wypadek” w reżyserii Michała Buszewicza i wideo-spektaklu „Balladyna” w reż. Oskara Sadowskiego. Wystąpił w wielu projektach muzycznych, współpracując m.in. z Rysami,Noviką, Bokką, Agimem, Zamilską, Sonar Soul czy Mery Komasą. Otwierał koncerty Tricky’ego i Bloodgroup.

Płyta „Noc” znalazła się we wszystkich podsumowaniach najlepszych płyt 2020 roku❗️Wyróżnienie to przyznali mu dziennikarze m.in. takich mediów: Gazeta Wyborcza, Onet, Interia, Red Bull, Polityka, All About Music, Muno itd.

Baasch:
„Przez ostatni rok żyłem głównie w nocy. Nocą napisałem też wszystkie piosenki na tej płycie. W nocy inaczej się myśli i inaczej się słucha. Noc wtargnęła też do tych piosenek w postaci obserwacji życia nocnego mojego miasta. Myślę, że wielu z nas zdoła się w nich przejrzeć.”

Bilety na koncert dostępne są w kasie CKiS - DK Oskard Aleje 1 Maja 7a oraz na stronie: https://bit.ly/3wXcaNA

 

 

 

 

źródło:ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.