Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Banki Żywności potrzebują wsparcia. Trwa Świąteczna Akcja Żywności.

Banki Żywności potrzebują wsparcia. Trwa Świąteczna Akcja Żywności.

Trwa Świąteczna Akcja Żywności dla potrzebujących. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, liczba osób potrzebujących pomocy gwałtownie wzrosła. Dołącz do Świątecznej Akcji Żywności dla potrzebujących!

W ramach Świątecznej Zbiórki Żywności, Banki Żywności pozyskują żywność dla najuboższych już od ponad 20 lat. Pandemia niestety dodatkowo pogorszyła sytuację wielu z nas, utrata pracy, bankructwa firm, przymusowa izolacja spowodowały, że potrzebujących przybywa i coraz więcej ich zwraca się o pomoc do banków żywności.
Akcję wspomóc można kupując symboliczny koszyk artykułów na stronie www.zbiorkazywnosci.pl/pomagam/ . Dzięki pozyskanym środkom zostanie zakupiona żywność i przekazana do podopiecznych organizacji pomocowych, z którymi współpracują Banki Żywności oraz do osób na kwarantannie i poszkodowanych przez pandemię.

Dla każdego darczyńcy Bank Żywności przygotował w ramach podziękowania świąteczną inspirację kulinarną w formie e-booka – przepisy podarowali Lara Gessler, Aneta i Jan Kuroniowe oraz Gaja Kuroń.

 

Komentarze są wyłączone.