Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Bezpłatne badanie USG aorty brzusznej.

„Zdrowa aorta” to Wielkopolski Program Zdrowotny, który oferuje bezpłatne badanie aorty brzusznej.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania są finansowane z funduszy regionalnych Unii Europejskiej. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

U większości osób tętniak aorty brzusznej nie daje żadnych objawów i bardzo często jest wykrywany przypadkowo, podczas innych badań medycznych. Badanie USG aorty brzusznej pozwala w doskonały sposób wykryć chorobowo poszerzoną aortę - największą tętnicę człowieka, dzięki której krew jest doprowadzana do kończyn górnych i dolnych, przewodu pokarmowego, nerek i wszystkich tkanek naszego ciała.

Badanie odbędzie się w dniu 17.01.2022 r. w Koninie, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Szpitalnej 45, w Poradni Specjalistycznej szpitala.

Zapisy:
telefonicznie: 503 075 095
e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Program finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

 

,

Komentarze są wyłączone.