Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Certyfikat “Samorządowy Lider Edukacji” dla Gminy Golina.

Certyfikat "Samorządowy Lider Edukacji" dla Gminy Golina.

Kapituła Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" zdecydowała o przyznaniu Gminie Golina Certyfikatu i Wyróżnienia "Samorządowy Lider Edukacji" w edycji 2020/2021.

Certyfikat przyznano w Jubileuszowej, X edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządowych Województw "Samorządowy Lider Edukacji". Certyfikat nadany został na podstawie rekomendacji Komisji Ekspertów, reprezentujących polskie środowisko akademickie.
Certyfikat "Samorządowy Lider Edukacji" stanowi potwierdzenie przestrzegania przez JST najwyższych standardów jakościowych w dziedzinie zarządzania lokalną przestrzenią edukacyjną.
Organizatorem merytorycznym Konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Certyfikat potwierdza, że uhonorowana nim jednostka samorządu terytorialnego realizuje lokalną politykę edukacyjną w sposób wzorcowy: nowoczesny, innowacyjny, zgodny z potrzebami interesariuszy JST, z uwzględnieniem aktualnych wyzwań demograficznych, kulturowych, gospodarczych i społecznych.

 

 

 

źródło:golina.pl

Komentarze są wyłączone.