Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Chcesz zwiedzić Targi Odnawialnych Źródeł Energii? Zarejestruj się.

Trwa rejestracja dla osób chcących zwiedzić Targi Odnawialnych Źródeł Energii – „Nowa Energia w Regionie”, które odbędą się w dniach 24-25 sierpnia 2021 r. w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie przy ul. ks. J. Popiełuszki 4.

Targi mają charakter międzynarodowy. Organizatorzy przewidują udział minimum 30 wystawców - przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – to instytucje otoczenia biznesu.

Waldemar Jaskólski, kierownik Wydziału Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie:
„Celem targów jest m.in. ułatwienie kontaktu pomiędzy przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w sposób tradycyjny oraz nowatorski. Targi skierowane są do tych, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Ponadto stanowić mają miejsce do poszerzania wiedzy na temat innych krajów i regionów, które przeszły lub przechodzą proces transformacji energetycznej i gospodarczej.”

Rejestracja odbywa się poprzez pocztę elektroniczną: magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl. izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl. lub telefonicznie pod numerem 63 240 12 34.
Udział w Targach dla osób zwiedzających jest bezpłatny, a szczegółowe zasady i warunki organizacji Targów znajdą Państwo pod linkiem: https://bip.konin.eu/index.php?d=pz_szczegoly&id=2304&kad=.

Dodatkowe informacje:
Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie, pl. Wolności 1, 62-500 Konin,
tel.: 63 240 12 34 (w.2), 63240 12 34 (w.1)

Organizator: Miasto Konin w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło:powiat.konin.pl

 

 

 

 

.

Komentarze są wyłączone.