Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Dotacje dla rolnictwa-webinarium.

Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości skorzystania z pomocy, które odbędzie się 20 października.  Szkolenie organizowane jest  z zespołem parlamentarnym Sejmu RP.

W e-spotkaniu uczestniczyć będą eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Grupy Azoty, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników.  Głównym celem  webinarium  jest dotarcie do mieszkańców Wielkopolski, aby jak największa ich ilość skorzystała z oferty powyższych instytucji, nie tylko na rozwój gospodarstw rolnych, ale także przedsiębiorczości

Rolnicy nie mający możliwości uczestniczenia w webinarium w miejscu zamieszkania mogą ro zrobić w Biurze Powiatowym ARiMR w Koninie mieszczącym się przy ul. Hurtowa 1 (konieczne jest  wcześniejsze poinformowanie kierownika biura powiatowego ARiMR pod numerem telefonu 63-24-94-640/661-781-299).

Program webinarium

powiat.konin.pl

Komentarze są wyłączone.