Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Fundusz Sprawiedliwej Transformacji. Poseł T. Nowak apeluje o łączenie sił.

Fundusz Sprawiedliwej Transformacji. Poseł T. Nowak apeluje o łączenie sił.

Fundusz Sprawiedliwej Transformacji dzieli środki finansowe. Poseł Tomasz Nowak w porozumieniu z Marszałek Sejmu Elżbietą Witek założy Zespół d/s Wielkopolski, który może ułatwić zdobycie większej puli z funduszu.

Poseł Nowak walczy o środki finansowe z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. W tym celu powoła do życia Zespół d/s Wielkopolski. Zaapelował również do członków parlamentu w całej Wielkopolsce o przyłączenie się Zespołu d/s Sprawiedliwej Transformacji, którego jest przewodniczącym.

"Apeluję, żebyśmy wspólnie walczyli o to żebyśmy z tego Funduszu nie zostali wycofani zbyt mocno, żeby nie wygrał Śląsk. Dostałem od pani marszałek Witek zgodę na uruchomienie zespołu do spraw Wielkopolski. Na najbliższym posiedzeniu Sejmu będzie on
uruchomiony i chciałbym, żebyśmy lobbowali w rządzie, żeby te pieniądze które się przynależą Wielkopolsce do Wielkopolski trafiły".

"Zwróciłem się do wszystkich parlamentarzystów z Wielkopolski, żeby przystąpili do zespołu, który będzie reprezentował interesy Wielkopolski Wschodniej. Podpisali się wszyscy, oprócz posłów PiS. Ubolewam nad tym. Mam nadzieję, że kiedy zaproszę na
ukonstytuowanie zespołu, przyjdą również posłowie PiS. Wielkopolska jest naszym wspólnym dobrem i musimy działać ponad
podziałami".

 

 

zdj.facebook.com/poselTomaszNowak

Komentarze są wyłączone.