Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Jakie imię będzie miał dąb? Konkurs.

Z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego, posadzono dąb przed Urzędem Gminy w Starym Mieście. Wójt  ogłosił konkurs na jego nazwę.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie gminy Stare Miasto. Nazwa dębu musi nawiązywać do miejsca i tradycji gminy.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem konkursu są możliwe do pobrania na stronie Urzędu Gminy Stare Miasto. Propozycje można wysłać
na adres mailowy konkurs@stare-miasto.pl lub dostarczenie go do Urzędu Gminy Stare Miasto, ul. Główna 16 B, 62-571 Stare Miasto z dopiskiem „Konkurs na nazwę dębu z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego”. Termin nadsyłania pomysłów upływa w czwartek 18 czerwca o godzinie 15:00. Komisja konkursowa wyłoni najciekawsze nazwy dla dębu, na które z kolei mieszkańcy gminy będą mogli głosować za pośrednictwem strony gminy Stare Miasto na Facebooku: https://www.facebook.com/Gmina-Stare-Miasto-102425751455024/
Głosowanie będzie możliwe w dniach 22 czerwca - 28 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 29 czerwca. Na zwycięzcę czeka ciekawa nagroda – tablet.

fot.roslinowo.pl

Komentarze są wyłączone.