Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Koalicja Obywatelska apeluje o udział w wyborach. Popierają Rafała Trzaskowskiego.

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej w ostatnim dniu kampanii wyborczej zachęcali do głosowania i polecali kandydaturę Rafała Trzaskowskiego.

Dziś o godzinie 7.00 w centrum zebrali się sympatycy Rafała Trzaskowskiego. W ostatni dzień kampanii wyborczej rozmawiali o szansie dla Polaków, jaką może dać ich kandydat na prezydenta. Poseł Tomasz Nowak tak ujął swe słowa poparcia: "Rafał Trzaskowski to jest szansa dla młodych, ale także wielka sprawa dla ludzi starszych. Jest gwarantem tego, że słowo znaczy słowo, a nie jest pustą obietnicą".
Wiceprzewodniczący PO, Henryk Drzewiecki, pozytywnie ocenia kampanię: "Kończymy tę kampanię w poczuciu bardzo dobrze spełnionego obowiązku. Ciężko pracowaliśmy na terenie Konina, ale i ościennych miejscowości. To, co się działo podczas tej kampanii wyborczej, zawsze będziemy pamiętać. Czuliśmy ogromne wsparcie od mieszkańców. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy w niedzielę do wyborów. Niech w niedzielę trzaska a nie dudni!"
Prezydent Konina, Piotr Korytkowski o Rafale Trzaskowskim:"Jest to dobry kandydat, który będzie się przypatrywał działalności aktualnej władzy, która łamie prawo, oszukuje obywateli, która dzieli nasz kraj. Niektórzy mówią, że trudno jest zwyciężyć z urzędującym prezydentem. Uważam, że da się. Tym bardziej, że jest słabym prezydentem, który legitymizuje łamanie prawa, a – co dziwne – jest doktorem prawa."

II tura wyborów – 12 lipca 2020 r. Otwarcie lokali wyborczych o godzinie 7.00.

Komentarze są wyłączone.