Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

„Kolęda Tysiąca Serc”.

„Kolęda Tysiąca Serc”.

Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, zaprosił mieszkańców na wspólne kolędowanie online pt. „Kolęda Tysiąca Serc”, które odbyło się w niedzielę 20 grudnia 2020 r.

Koncert był transmitowany w niedzielę na sześciu stronach FB partnerów projektu. Ci, którzy nie zdążyli na premierę znajdą go pod tymi adresami: Miasta Konin - Konin. Tu płynie energia, Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie, Konińskiego Domu Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.
W ciągu prawie godzinnego koncertu posłuchaliśmy tradycyjnych polskich kolęd w nowych aranżacjach, a także wielu świątecznych piosenek. Zaśpiewali je uczestnicy Akademii Wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury (MDK), których instruktorką jest Sylwia Dziardziel, a zagrała orkiestra Szymona Wieczorkiewicza - kierownika muzycznego projektu, którą tworzą młodzi muzycy z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Koninie oraz z MDK.

Miasto Konin serdecznie dziękuje ekipie technicznej, scenografom, wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie i Nadleśnictwu Konin, które podarowało choinki.

 

 

źródło/zdj:Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.