Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Konin na targach w Cannes.

Na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM w Cannes, Konin zaprezentował bazę ofert inwestycyjnych Wielkopolskiej Doliny Energii.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM w Cannes to największe międzynarodowe wydarzenie na rynku nieruchomości. Co roku zjeżdżają tam przedstawiciele ze wszystkich sektorów nieruchomości: biurowych, mieszkaniowych, opieki zdrowotnej, sportu, logistyki i przemysłu.

W trakcie dwóch dni targowych pracownicy Urzędu spotykali się z potencjalnymi inwestorami oraz przedstawicielami mediów. Pytania dotyczyły głównie koncepcji Wielkopolskiej Doliny Energii, partnerstwa publiczno-prywatnego przedsięwzięcia inwestycyjnego na wyspie Pociejewo, transformacji gospodarczej subregionu konińskiego oraz koncepcji Platformy Wodorowej naszego regionu.

Podczas targów MIPIM uczestnicy mieli okazję do udziału w konferencjach, panelach oraz prezentacjach na stoiskach wystawowych. Była to też przestrzeń do tego, by wymienić się doświadczeniami i dobrymi praktykami.

 

 

 

 

 

źródło/zdj:Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.