Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Konkurs „Jesień na rowerze – przekonaj nieprzekonanego”

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA ogłasza konkurs „Jesień na rowerze – przekonaj nieprzekonanego”. Udział w nim może wziąć każdy, kto jeździ na rowerze i dostrzega uroki jesieni.

Marek Zawidzki Prezes Stowarzyszenia:
„Realizując konkurs chcemy przekonać tych niezdecydowanych mieszkańców Konina i okolic, że rower to dobry pomysł aktywnego spędzania czasu jesienią. Piękna sceneria „babiego lata” w naszym regionie zachęca do przebywania na powietrzu i podziwiania uroków konińskiej jesieni”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy na facebooku Stowarzyszenia w komentarzu pod postem konkursowym zamieścić pracę: oryginalny komentarz, humorystyczną rymowankę, przyciągającą grafikę, nieszablonowe zdjęcie lub zwariowany filmik. Nie trzeba być wprawnym fotografem czy też pisarzem aby wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta humoru lub pomysł z przymrużeniem oka. Możliwości jest wiele ale jeden cel – przekonać jury, że „rower jesienią to świetny pomysł”. Powołana komisja oceniać będzie pomysłowość, kreatywność, zgodność z tematyką i właściwy przekaz. Prace konkursowe przyjmowane są do końca miesiąca.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają cenne nagrody. Wyróżnieni również zostaną nagrodzeni.

Szczegóły konkursu: www.lotmarina.pl

Post konkursowy:  www.facebook.com/lotmarina

 

Komentarze są wyłączone.