Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Medal MSWiA dla Wójta Gminy Wierzbinek.

Medal MSWiA dla Wójta Gminy Wierzbinek.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało Wójtowi Gminy Wierzbinek, Pawłowi Szczepankiewiczowi, Brązowy Medal za Zasługi dla Policji.

Medal został wręczony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, nadinspektora Piotra Mąkę oraz Wojewodę Wielkopolskiego, Łukasza Mikołajczyka. Wójt Wierzbinka w imieniu Konwentu Wójtów i Burmistrzów Aglomeracji Konińskiej złożył gratulacje nadinspektorowi Piotrowi Mące, w związku z awansem na stopień generalski.
Wójt Gminy Wierzbinek, Paweł Szczepankiewicz: "Odznaczenie traktuję jako wyróżnienie dla wszystkich samorządowców i radnych gminy Wierzbinek, którzy wspierają policję, rozumiejąc potrzebę doposażania formacji w sprzęt niezbędny do funkcjonowania komisariatu. Policja jest blisko ludzi, tak samo jak samorząd, a żeby była jeszcze bardziej skuteczna, potrzebuje narzędzi, które jej to ułatwią. Tylko w tym roku współpracowaliśmy dwa razy w czasie Obozu dla Klimatu, a także w czasie wielu innych zdarzeń, bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsze. Na ręce obu panów komendantów: wojewódzkiego w Poznaniu oraz miejskiego w Koninie składam podziękowania za to wyróżnienie dla gminy Wierzbinek i liczę na dalszą dobrą współpracę".

 

fot.flaga Gminy Wierzbinek/wierzbinek.pl

Komentarze są wyłączone.