Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Monika Urlik w konińskiej “Famie”.

Monika Urlik w konińskiej "Famie".

Piosenkarka, laureatka licznych konkursów, uczestniczka popularnych programów muzycznych, Monika Urlik, gościła w Szkole Wokalno-Aktorskiej "Fama" w Koninie. Przeprowadziła tam warsztaty z emisji głosu i ruchu scenicznego.

To nie pierwsze spotkanie młodzieży uczącej się w Famie z gwiazdą polskiej muzyki. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku cennych wskazówek udzielał sam Mieczysław Szcześniak.

Warsztaty to przede wszystkim ważna lekcja śpiewu, ale też emocjonująca przygoda. Co do tego zgodne są młode artystki z Famy.

Jak mówią, nauka w formie warsztatów jest skuteczniejsza, ponieważ pozwala na rozwiązywanie konkretnych, indywidualnych problemów. Poza tym, z  profesjonalnym przygotowaniem łatwiej myśleć o przyszłości.

Możliwie najlepszemu przygotowaniu do dalszej drogi artystycznej służą właśnie warsztaty. Zdaniem piosenkarki, oprócz talentu, tylko wytrwała, systematyczna praca może doprowadzić do sukcesu.Jest wiele dobrych przykładów i artystów, z których początkujący wokaliści mogą brać wzór. Artystka jest też przekonana, że należy przygodę, pasję odróżnić od zawodu piosenkarza.

Okazuje się, że w Famie jest sporo uzdolnionej młodzieży. Dowodem na to, że Szkoła Wokalno – Aktorska "Fama" jest prawdziwą kuźnią talentów jest też lista uczniów, którzy odnoszą ogólnopolskie sukcesy.

Sukcesy młodzieży to również zasługa instruktorów zatrudnionych w Famie.

Szkoła Wokalno – Aktorska "Fama" w nadchodzącym, 2021 roku, będzie obchodziła 10-lecie działalności. Już na początku roku, w styczniu, planowane jest kolejne spotkanie z gwiazdą. Tym razem będzie to Robert Janowski - Kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor, pisarz oraz wieloletni prowadzący teleturniej "Jaka to melodia?".

Komentarze są wyłączone.