Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Nowa Telewizja w Wielkopolsce!

Nowa telewizja w Wielkopolsce.

Szanowni Państwo!

Jesteśmy ludźmi, którzy robią to w co wierzą i wierzą w to, co robią, dlatego postanowiliśmy stworzyć Telewizję Warta. Telewizję, w której znajdziecie informacje obiektywne i sprawdzone. Informacje, naszym zdaniem, ważne, to znaczy takie, które coś wnoszą do naszej wiedzy
o otaczającym nas świecie.

Na naszych łamach obecna będzie publicystyka zaangażowana w rozwiązywanie konkretnych dylematów i bierzących problemów. Nie będziemy też stronić od komentarzy. Chcemy objaśniać zjawiska społeczne i polityczne, które zachodzą wokół nas, których jesteśmy mniej lub bardziej świadomymi uczestnikami. Będziemy je interpretować, analizować i syntetyzować w pewną wizję teraźniejszości i wyłaniającej się z niej nieuchronnie przyszłości.

Uważamy się, w pewnym sensie, za lokalnych patriotów, co jednak nie ogranicza nas w widzeniu spraw gmin i powiatów w szerszej perspektywie. Będziemy z szacunkiem pielęgnować dziedzictwo kulturowe regionu, ale jednocześnie wskazywać na ograniczenia rozwojowe i złe zwyczaje.
Sporo czasu poświęcimy na zwiedzanie ciekawych zakątków i odkrywanie często nieznanych kart historii. Z drugiej strony toczyć będziemy debatę na temat tego jak wyglądać ma Wielkopolska za rok, za dziesięć i trzydzieści lat.

Mamy nadzieję, że w realizacji tego planu nie zaszkodzi nasze doświadczenie wyniesione z mediów lokalnych, regionalnych i krajowych – prasy, radia i telewizji.

Drodzy widzowie!

Przed nami długa, często niełatwa droga, ale wierzymy, że jesteśmy do niej dobrze przygotowani. Będzie nam łatwiej, gdy wybierzecie się w tę podróż razem z nami, jeśli uznacie, że warto nam zaufać.

 

Komentarze są wyłączone.