Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Noworoczne spotkanie samorządowe.

Noworoczne spotkanie samorządowe.

Na zaproszenie Przewodniczącej Rady Powiatu Konińskiego Żanetty Matlewskiej i Starosty Konińskiego Stanisława Bielika, na noworoczne spotkanie samorządowe przybyli: wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska,  samorządowcy, przedstawiciele placówek, instytucji podległych powiatowi, służb działających na terenie powiatu konińskiego, firm i organizacji pozarządowych.

Wydarzenie odbyło się 13 stycznia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Dzięki gościnności tej placówki i jej dyrektor, pani Annie Matczak-Gaj, władze powiatu konińskiego mogły podziękować zebranym gościom za współpracę w ostatnich dwóch latach, trudnych bo epidemicznych.

Żanetta Matlewska – Przewodnicząca Rady Powiatu Konińskiego:
„W podejmowanych w ostatnim czasie w powiecie konińskim działaniach wykorzystywaliśmy siłę, którą oferują nam nasi partnerzy. To dzięki Państwu (…) w powiecie konińskim dzieje się więcej, lepiej, sprawniej. Współpraca z Państwem, mimo licznych ograniczeń, które w ostatnim czasie musimy pokonywać, pozwoliła  samorządowi powiatu konińskiego zrealizować wszystkie możliwe zadania. Staraliśmy się przy tym zawsze wykazywać profesjonalizm, ale również życzliwość i wyrozumiałość. W zamian otrzymywaliśmy to samo, a może znacznie więcej od Państwa”

 

 

powiat.konin.pl

Komentarze są wyłączone.