Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Nowy termin 29. Finału WOŚP.

W związku z nowymi obostrzeniami, które obowiązują do 17 stycznia 2021 roku, konieczna była zmiana daty 29. FinałuWOŚP. Fundacja będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jurek Owsiak:
"Kochani! Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, bardzo, bardzo wiele osób chciało z nami grać. Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować Sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków."

Sztab WOŚP po raz kolejny powstał w Koninie. Koordynatorem akcji jest CKiS-DK Oskard. Szefową sztabu Justyna Kałużyńska. Współpracują z nami miasto Konin, służby, lokalne media, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, artyści, szkoły, sportowcy, służby, ościenne gminy. Wielki finał zaplanowano 10 stycznia 2021 roku tradycyjnie w C.H. Galerii nad Jeziorem. W tym roku w konińskim sztabie kwestować będzie 700 wolontariuszy.
Odprawa wolontariuszy, rozdawanie identyfikatorów i puszek odbędzie się w styczniu.

Regulamin wolontariusza 29. Finału.pdf

 

 

 

źródło:www.wosp.org.pl/www.ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.