Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w Kole.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kole ogłosił przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w ulicy Toruńskiej i Zakładowej.

W trosce o rozwój systemu kanalizacyjnego, Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kole ogłosił przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w ulicy Toruńskiej i Zakładowej. Mieszkańcy tej części miasta kilkadziesiąt lat czekali na kanalizację.
Stała rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Kole wpływa na poprawę stanu środowiska naturalnego, chroni wody gruntowe oraz rzekę. Podnosi również poziom życia mieszkańców, daje komfort i wygodę użytkowania  oraz obniża koszty związane z odprowadzaniem ścieków.

Burmistrz Koła, Krzysztof Witkowski:
„Dla mieszkańców, który będą mogli przyłączyć się do kanalizacji, to bardzo dobra wiadomość. Ponadto kanalizacja w ulicy Zakładowej niezbędna jest do funkcjonowania tam Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla miasta Koła."

Szczegóły oferty: https://mzwik-kolo.nowybip.pl/zamowienia-publiczne/budowa-sieci-kanalizacji-sanitarnej-w-ulicy-torunskiej-i-zakladowej-w-kole/#budowa-sieci-kanalizacji-sanitarnej-w-ulicy-torunskiej-i-zakladowej-w-kole

 

 

 

 

 

źródło/zdj:kolo.pl

Komentarze są wyłączone.