Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Gminy Ślesin i Rychwał otrzymały nowe radiowozy.

Dwa nowe radiowozy zostały przekazane do użytku policjantom z Komisariatu Policji w Ślesinie i Komisariatu Policji w Rychwale. W ich zakupie miały udział samorządy gmin Ślesin, Skulsk, Rychwał, Rzgów i Grodziec.

Przed Komisariatem Policji w Ślesinie oraz przed Komisariatem Policji w Rychwale odbyły się uroczystości, podczas których przekazane zostały dwa oznakowane radiowozy marki Toyota Corolla. Zostały zakupione w systemie 50/50, czyli połowę kwoty zapłaciły samorządy gmin, a połowę pokrył budżet policji.

Kluczyki do radiowozu zostały przekazane na ręce Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie podkom. Pawła Szafrańskiego i Komendanta Komisariatu Policji w Ślesinie asp. szt. Mariusza Zielińskiego przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin Mariusza Zaborowskiego oraz Sekretarza Gminy Skulsk Jarosław Goińskiego. Drugi oznakowany pojazd, będzie codziennie widoczny na ulicach gminy Rychwał, Rzgów i Grodziec. Kluczyki do tego radiowozu przekazane zostały na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Koninie mł. insp. Mariusza Jaworskiego i Komendanta Komisariatu Policji w Rychwale podinsp. Waldemara Adamczyka przez Burmistrza Gminy i Miasta Rychwał Stefana Dziamarę oraz Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka i Wójta Gminy Grodziec Mariusza Woźniaka.

 

konin.policja.gov.pl

Komentarze są wyłączone.