Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, Miasto Konin oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają na spotkanie autorskie z Arturem Andrusem, które odbędzie się 9 września 2021 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej CKiS - DK Oskard.

Spotkanie z Arturem Andrusem realizowane jest w ramach projektu „Konin Lubi Książki 6” - Koniński Budżet Obywatelski, a poprowadzi je Iwona Krzyżak.

Artur Andrus jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym i radiowym, aktorem, pisarzem, poetą, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, artystą kabaretowym i konferansjerem. W latach 1994–2017 pracował jako dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jest współredaktorem programów „Powtórka z rozrywki” oraz „Akademia rozrywki”. Gospodarz kabaretowych spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, łódzkiej „Przechowalni" i krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. W serialu kabaretowym „Spadkobiercy” jako odtwórca roli Jonathana Owensa. Od 2005 komentator „Szkła kontaktowego” w TVN24. Artur Andrus otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej.

Bezpłatne wejściówki dostępne są od 30 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w kasie kina Oskard. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książek Artura Andrusa i zdobycia autografu autora. Książki będą podpisywane po spotkaniu i będzie można je odebrać  następnego dnia w bibliotece.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.