Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Spotkanie online Agaty Kornhauser-Dudy z mieszkańcami DPS.

Spotkanie online Agaty Kornhauser-Dudy z mieszkańcami DPS.

Mieszkańcy, personel Domu Pomocy Społecznej w Koninie oraz zastępca prezydenta Konina ds. społecznych Witold Nowak wzięli udział w spotkaniu online z Panią Prezydentową Agatą Kornhauser-Dudą. Zdalna wizyta Pierwszej Damy odbyła się w poniedziałek, 7 lutego 2022 roku.

Rozmowa trwała około dwóch godzin. Składała się z dwóch części. W pierwszej Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda rozmawiała z zastępcą prezydenta Witoldem Nowakiem, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Koninie Magdaleną Gielniak-Sobczak oraz przedstawicielami personelu. Pani Prezydentowa była bardzo zainteresowana funkcjonowaniem placówki, zwłaszcza w okresie pandemii. Każdy z pracowników miał okazję porozmawiać z Pierwszą Damą, zaprezentować swoje stanowisko pracy. Druga część, to spotkanie z seniorami.

Zespół DPS:
„Było ono pełne wzruszeń, długich rozmów na temat życia naszych mieszkańców, ich potrzeb, zainteresowań. Mieszkańcy prowadzili bardzo swobodną rozmowę z Pierwszą Damą RP, zadawali wiele osobistych pytań, na które Pani Prezydentowa chętnie odpowiadała. Jesteśmy bardzo poruszeni spotkaniem. To ogromne wyróżnienie, że właśnie nasze zaproszenie zainteresowało Panią Prezydentową. Otrzymaliśmy zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, z którego w sprzyjających okolicznościach na pewno skorzystamy”.

 

 

 

Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.