Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Targi Odnawialnych Źródeł Energii.

Prezydent Miasta Konina ogłasza nabór przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu funkcjonujących na terenie gmin objętych projektem „Budowa i promocja marki:Wielkopolska Dolina Energii”, w ramach wystawców.

Targi Odnawialnych Źródeł Energii „Nowa Energia w Regionie”, odbędą się w dniach 24-25 sierpnia. Nabór uczestników trwa do 6 sierpnia.
Targi mają charakter międzynarodowy. Organizatorzy przewidują udział minimum 30 wystawców - przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – to instytucje otoczenia biznesu.

Waldemar Jaskólski, kierownik Wydziału Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie:
„Celem targów jest m.in. ułatwienie kontaktu pomiędzy przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w sposób tradycyjny oraz nowatorski. Targi skierowane są do tych, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Ponadto stanowić mają miejsce do poszerzania wiedzy na temat innych krajów i regionów, które przeszły lub przechodzą proces transformacji energetycznej i gospodarczej.”

Targi odbędą się w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie przy ul. ks. J. Popiełuszki 4. Informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie  www.wde.org.pl, można je też uzyskać, dzwoniąc do Wydziału Obsługi Inwestora tel. 63 240 12 34.

Organizator: Miasto Konin w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

 

 

 

 

źródło:Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.