Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

TBS-y oraz pracownicy budowlani “pompowali” dla małej Ali.

TBS-y oraz pracownicy budowlani "pompowali" dla małej Ali.

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Koninie dołączyło do akcji #GaszynChallenge. Nominację otrzymali od Uniqa Przedstawicielstwo Generalne w Koninie.

Trwa akcja zbiórki pieniędzy na leczenie 2-letniej Alicji Szczepankiewicz z Kramska. W akcji #GaszynChallenge wzięło już udział wiele konińskich firm. Tym razem "pompowali": Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Koninie wraz z pracownikami budującymi kolejne bloki MTBS. Budowlańcy reprezentowali firmy: ABJ Budownictwo Sp.z o.o. oraz Democo Poland.

Tak opisują chorobę Ali jej rodzice na stronie zbiórki (www.siepomaga.pl/pomagamy-ali):
" Z szeregu wad i powikłań największym problemem jednak są nóżki. Ala ma zwichnięte obydwa stawy biodrowe oraz obustronnie niedorozwinięte kości udowe, które są nieproporcjonalnie krótkie i zniekształcone. Dodatkowo stwierdzono wadę genetyczną dotąd nigdzie wcześniej nieodnotowaną na świecie, co utrudnia diagnozę i komplikuje proces leczenia" .

Na dzień 26 czerwca udało sie zebrać 123 tysiące złotych. Aby skutecznie leczyć dziewczynkę potrzeba 450 tysięcy.
Nominowani do dalszego "pompowania": Kade Sp. z o.o. z Konina, Democo Poland Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego, Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Koninie oraz Biuro Projektowe AiG Architekci s.c. ze Starego Miasta.

Komentarze są wyłączone.