Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie skatowanego szczeniaka.

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie skatowanego szczeniaka.

Pięciomiesięczna suczka została brutalnie pobita przez właściciela. Potrzebne są środki na jej leczenie.

W dniu 5 sierpnia br. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Koninie powiadomił pracowników schroniska o skatowanym szczeniaku
rasy pit bull. Właściciel pobitego psa był pod wpływem alkoholu.

Suczka natychmiast trafiła do weterynarza, który stwierdził złamanie kości udowej i uszkodzoną czaszkę a po gruntownym
przebadaniu i prześwietleniu psa okazało się, że ma złamany kręgosłup, złamane żebro, liczne krwiaki wewnętrzne oraz uszkodzone tkanki miękkie na głowie.

Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami: " Sunia leżała zwinięta w kłębek na trawie. Nie miała siły stanąć na nogi, ani nawet spojrzeć na nas".
"Dlaczego pięciomiesięczny szczeniak musiał już tyle przejść? Dlaczego jej „właściciel” ją tak skatował? Co ona musiała zrobić, że „właściciel” roztrzaskał jej czaszkę?! My się nie poddamy, dopóki Ona się nie podda! Będziemy walczyć o sprawiedliwość i o słuszny wyrok dla tego zwyrodnialca! Mimo tego, co ona przeszła widzimy w niej wole walki i radość na widok człowieka. Ona błaga nas
swoim spojrzeniem o pomoc".

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie suczki. Liczy się każda złotówka. Jeżeli chcesz pomóc, wejdź na ratujemyzwierzaki.pl.

Los szczeniaka nie jest nie jest nam obojętny. Na dzień dzisiejszy (20.08 godz.10.00) zebrano 7 139,12 zł. W akcję włączyło się 261 osób.

 

 

zdj. ratujemyzwierzaki.pl

Komentarze są wyłączone.