Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Ulica Działkowa wzbogacona o nowe garaże.

Ulica Działkowa wzbogacona o nowe garaże.

Przy ulicy Działkowej w Koninie MTBS wybudowało w latach 2002-2010 , 75 boksów garażowych. Obecnie w segmentach „D” i „F” powstało 35 nowych garaży, co razem daje kompleks 110 garaży.

Oddanie dwóch nowych segmentów boksów garażowych stanowiących kontynuację kompleksu garażowego przy ul. Działkowej w Koninie odbyło się 10 grudnia 2020 roku.
Każdy garaż wyposażony jest w uchylną bramę przystosowaną do montażu napędu elektrycznego, instalację oświetleniową i gniazda 230V. Instalacja elektryczna zakończona jest w zewnętrznej szafce licznikowej, gdzie po zawarciu indywidualnej umowy z dostawcą prądu, zostanie zamontowany licznik energii elektrycznej. Prawidłową wentylację zapewniają otwory nawiewu grawitacyjnego. Posadzka wykonana jest z kostki brukowej, a dach z nowoczesnej płyty wielowarstwowej zapewniającej odpowiednią izolację termiczną.

Teren wokół garaży jest zagospodarowany przez wykonane z kostki brukowej drogi dojazdowe, odwodnienie przez rozbudowaną instalację kanalizacji deszczowej, a oświetlenie przez trzy nowe słupy oświetlenia ulicznego wyposażone w energooszczędne światła LED.

Garaże zostały wybudowane na podstawie projektu biura „AiG Architekci” z Modły Królewskiej, a wykonawcą była firma budowlana Damiana Pieszaka z Liśca Małego. Nadzór inwestorski pełniony jest przez Zakład Budownictwa Ogólnego „ANIMAR” Andrzeja Kołodziejskiego z Konina. Inwestycja była realizowana od dnia 21.05.2020 do dnia 10.12.2020 roku.

 

     

 

 

 

 

źródło/zdj.Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.