Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

W Koninie będzie możliwość badania w kierunku COVID-19.

W Koninie będzie możliwość badania w kierunku COVID-19.

W dniach 4-6 sierpnia br. w Koninie będzie działał mobilny punkt pobrań wymazów na obecność koronawirusa.

Mobilny punkt badań będzie stacjonował w Koninie dniach 4-6 sierpnia (wymazy 8.00- 16.00) na terenie giełdy przy Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale. Centrum badań będzie podzielone na dwie ścieżki: dla pieszych - walk-thru oraz osób znajdujących się w samochodzie – drive-thru. Wejście/wjazd do punktu odbywać się będzie bramą od strony stadionu.
Próbki będą pobierane przez żołnierzy 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przekazane będą one do laboratorium i poddane badaniom na obecność COVID-19. Testy są bezpłatne.
Osoby zainteresowane powinny wcześniej zarejestrować się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu. W dniu badania wymagana jest maseczka, rękawice, dowód osobisty i telefon komórkowy. Należy pamiętać o dystansie społecznym.

Mobilne centrum wymazowe organizowane jest przez: Wojewodę Wielkopolskiego, 12. Wielkopolską Brygadę Obrony Terytorialnej, Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie we współpracy z Miastem Konin.

Rejestracja:
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu
30 lipca (czwartek), 31 lipca (piątek) w godzinach 8.00 – 15.00
tel: (61) 656 80 75

Komentarze są wyłączone.