Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Wirtualny bieg „Policz się z cukrzycą”.

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz jedenasty wystartuje w Koninie bieg „Policz się z cukrzycą”. W związku z panującą pandemią, bieg odbędzie się wirtualnie.

Aby wystartować w biegu należy zapoznać się z regulaminem i zapisać na platformie Slot Market w zakładce KONIN  https://slotmarket.pl/event/details/291/15-bieg-wop-policz-si-z-cukrzyc , w terminie do 20 grudnia. Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 zł, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową, numer startowy i medal, które zostaną dostarczone przez kuriera na adres podany podczas rejestracji.
Po rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING , gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmą 5 km wyzwanie "Policz się z cukrzycą". Podłącz swoją ulubioną aplikację z ALL YOU NEED IS RUNNING i użyj jej podczas biegu. Start biegu 10 stycznia 2021 roku około godziny 12:00, dokładna godzina startu będzie podana na 7 dni przed imprezą.
Uczestnicy sami decydują o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km mogą pokonać w dowolnej formie.

Organizatorzy: koniński Sztab WOSP i Klub Biegacza Aktywni Konin przygotowali aż 300 numerów startowych.

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.