Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Wyremontowano basen na Zatorzu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie informuje, że z dniem 1 września br. po przerwie remontowej, będzie czynny basen przy ulicy Szymanowskiego.

W tym roku przerwa techniczna rozpoczęła się dużo wcześniej. Spowodowane to było koniecznością zamknięcia pływalni, ze względu na epidemię koronawirusa. MOSiR w Koninie wykorzystał sytuację i przystąpił do remontu basenu.
Ewa Kulczyńska, dyrektor MOSiR: " Przewidując, że powrót do normalnego funkcjonowania basenów zajmie sporo czasu, postanowiliśmy przyspieszyć przerwę techniczną, którą zwykle rozpoczynamy w wakacyjnych miesiącach i w miarę naszych finansowych
możliwości, dokonać długo oczekiwanych prac remontowych".

Basen w nowej odsłonie ma nowe szatnie i szafki z elektronicznymi zamkami, nowe prysznice oraz toalety. Renowację tych elementów sugerowali sami użytkownicy basenu: " Mieliśmy wiele uwag, pytań o możliwość wyremontowania tej części basenu. Kiedy tylko nadarzyła się taka możliwość, postanowiliśmy wykonać lifting tych pomieszczeń".
Część prac wykonali sami pracownicy pływalni, resztę wykonała firma budowlana wyłoniona z konkursu.
"Bardzo nas cieszy efekt tych prac, bo choć inne miejsca na pływalni nadal wymagają sporych nakładów, to zaczęliśmy od miejsc,
z których korzysta każdy klient. Zakończony remont znacząco poprawi komfort przebywania na naszym obiekcie."

Całość inwestycji to koszt 230 000 złotych. Remont został sfinansowany ze środków MOSIR, przekazanych z budżetu Miasta Konina na rok 2020.

 

fot.konin.pl

Komentarze są wyłączone.