Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Wystawa fotograficzna „Konie i góry”.

CKiS – DK Oskard w Koninie zaprasza 22 października o godzinie 18.00 na otwarcie wystawy fotograficznej „Konie i góry”.

Zdjęcia powstały podczas warsztatów, które odbyły się w trakcie tegorocznego pleneru fotograficznego w Nowej Wsi, w Kotlinie Kłodzkiej. Wzięli w nim udział członkowie KKF FF i grupa fotoSpacery.pl z Warszawy. Klubowicze podczas dwóch dni fotografowali półdzikie konie na naturalnych górskich łąkach, w zagajnikach i lasach, z urzekającymi górskimi krajobrazami w tle. Szlachetne, wolne konie, zadziwiające swym pięknem, niekiedy uchwycone w ruchu, stały się głównymi bohaterami powstałych zdjęć.

Wystawa składa się z 50 wielobarwnych, wielkoformatowych fotografii, o rozmiarze 100 x 70, autorstwa 18 uczestników tegorocznego fotograficznego pleneru. W głównym foyer zostanie wyeksponowanych 20 wydruków papierowych, umieszczonych w ramach, a w sali mulifunkcyjnej będzie można zobaczyć 30 wydruków prac na PCV.

Autorami zdjęć są: Olga Marcinkowska, Anna Małkowicz, Marzena Krzesińska, Aneta Kacprowicz – Podlasińska, Mariola Liberkowska, Anna Strugarek, Julia Słodkiewicz, Aneta Smorawińska, Sylwia Witasik, Kamila Bąk – Otto, Renata Rudowicz, Roman Trochimowicz, Piotr Tylman, Szymon Maciejewski, Arkadiusz Jóźwiak, Tomasz Jóźwiak, Arkadiusz Uriasz i Tomasz Kulas.

Całość spotkania wernisażowego zostanie uzupełniona reportażem video z pleneru. Na pokaz zapraszamy do klubokawiarni NOT. Będzie czas na wspólne rozmowy z autorami prac, jak i na pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.