Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Wystawa prac uczniów PLSP w Kościelcu.

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu wraz z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają na wystawę prac uczniów, która odbędzie się w dniach 14 stycznia - 4 lutego.

Różnorodna ekspozycja autorstwa utalentowanych twórców zaprezentowana zostanie aż w trzech lokalizacjach. Otwarcie odbędzie się w piątek 14 stycznia o 18:00 w CKiS przy ul. Okólnej, dla widzów otwarte będą także przestrzenie w DK Oskard i Galerii Wieża Ciśnień.

Na wystawie zobaczyć będzie można prace uczniów, którzy kształcą się na profilu projektowanie graficzne. Pokazane zostaną również działania multimedialne, które szczególnie w ostatnim czasie są mocno osadzone w przestrzeni sztuk wizualnych. Podziwiać będzie można rysunki, malarstwo i rzeźbę uczniów biorących udział w obowiązkowych ogólnopolskich przeglądach klas III, organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Większość autorów prezentowanych prac to stypendyści Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne.

 

 

 

ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.