Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Wystawa „Synagoga odkryta na nowo”.

Wystawa „Synagoga odkryta na nowo”.

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza na wystawę fotografii „Synagoga odkryta na nowo” , która odbędzie się w dniach 10-14 października w DK Oskard.

Synagoga została sfotografowana przez członków Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów i przyjaciół z grupy: FotoSpacery.pl z Warszawy i Fotoobiektywni z Włocławka, biorących udział podczas majowego fotospaceru w ramach 1. Konińskiego Festiwalu Fotograficznego „Focus nad Wartą” 2021.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć 30 wielkoformatowych zdjęć KKF FF i pasjonatów fotografowania z Polski. Prace przedstawiają tajemnicze zakamarki oraz detale architektoniczne synagogi, które zostały odkryte na nowo przez uczestników fotospaceru.
Wystawa jest organizowana w ramach Teatru Polska, jako wydarzenie towarzyszące spektaklowi „Ginczanka. Przepis na prostotę życia” , którego premiera w Koninie odbędzie się 10 października o godz. 19.00 w DK – Oskard w Koninie.

Ekspozycję ponownie będzie można zobaczyć w czerwcu podczas kolejnej edycji Konińskiego Festiwalu Fotograficznego „Focus nad Wartą” 2022.

Wystawa czynna do 14 października, wstęp bezpłatny.

 

 

 

 

ckis.konin.pl

Komentarze są wyłączone.