Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

„Z Konina na Święta”- konkurs.

Dzisiaj, 7 grudnia, rozpoczyna się konkurs na kartkę świąteczną, który potrwa do 18 grudnia 2020 r.

Konkurs polega na wykonaniu kartki świątecznej ukazującej świąteczne/zimowe wydanie ciekawego miejsca, zabytku, obiektu, piękno przyrody, atrakcji turystycznej z miasta Konina lub powiatu konińskiego.. Metoda wykonania kartki dowolna. Zdjęcia pracy konkursowej można zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym lub  wysłać w wiadomości prywatnej na fanpage-u Stowarzyszenia w serwisie Facebook www.facebook.pl/lotmarina lub przesłać na adres e-mail:kontakt@turystyka.konin.pl.
Można również dostarczyć pracę plastyczną osobiście do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA (przy ulicy Dworcowej 2). Zgłaszane prace muszą być autorstwa uczestników konkursu. W konkursie mogą brać udział dzieci do 14 r.ż. Celem konkursu jest rozwijanie i bogacenie wiedzy dzieci na temat miasta Konina i powiatu konińskiego.

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Z Konina na Święta” Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA czeka od 7 do 18 grudnia 2020 r. do godziny 13:00. Ogłoszenie wyników odbędzie się na fanpage’u LOT MARINA 18 grudnia 2020 r.

Do wygrania:
Voucher do wrotkarni „Mega Wrotka”
Bilet wstępu do Parku Makiet „Mikroskala”
Torba gadżetów od LOT MARINA

Szczegóły konkursu: www.facebook.com/lotmarina, www.turystyka.konin.pl lub www.lotmarina.pl

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.