Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele
Walter Lippmann

Złote Konie na Gali Biznesu.

Kapituła Konkursu "O statuetkę Złotego Konia" po raz 24 wręczyła firmom pamiątkowe statuetki.

W tym roku firmy oceniane były w kategoriach:
- Firma Wspierająca Lokalną Społeczność
- Eko Firma
- Nowy Przedsiębiorca
- Firma Roku

W każdej kategorii były po trzy nominacje. Po raz pierwszy specjalne wyróżnienie Prezydenta Miasta Konina otrzymała firma, która uzyskała największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym mieszkańców.

W kategorii Firma Wspierająca Lokalną Społeczność statuetkę otrzymała firma KoninDzieciom.pl Kamila Lorek, Anna Szwacińska s.c. Nominowane w tej kategorii zostały: Spółdzielnia Socjalna „Blues Hostel” oraz Spółdzielnia Socjalna „Sport i Rehabilitacja”.

W kategorii Eko-Firma statuetka powędrowała do Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. Nominacje otrzymały: Giosan Mikołaj Świerczek, Maciej Plamowski s.c. i Chartari Sp. z o.o.

W kategorii Nowy Przedsiębiorca statuetkę otrzymała Marina Gaj Przystań i Restauracja. Wyróżnienia w postaci nominacji otrzymały: PEPE NERO Cafe & Restaurant oraz Kawiarnia Parkowa.

W kategorii Firma Roku statuetka trafiła do firmy KRAMP Sp. z o.o. Firmy nominowane w tej kategorii to: MY-MANIA Eweliny Kantarowskiej i P.P.H.U. "ŻAK-SMAK" s.c. Grzegorza Matelaka.

Niezwykle cennym wyróżnieniem, w głosowaniu mieszkańców, uhonorowana została Szkoła Tańca i Baletu FART Justyny Szczap.

 

 

 

 

 

źródło/zdj:Miasto Konin

Komentarze są wyłączone.